KONST / Litografier / Färglitografi 9693607
*
nr 969 3607
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 74/275, motivet: 22x34
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juni 2015
kl 19:55:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/6 21:22:15
1
100 kr
29/6 18:52:03
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:30
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs mer om Emanuel Bernstone
nr 969 3607
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 74/275, motivet: 22x34
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 juni 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/6 21:22:15 | 1 | 100 kr |
| 29/6 18:52:03 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk mÃ¥lare född i Karlskrona 1973.Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:30 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



